Кількість
|
Вартість
|
||
|
Водяна рушникосушка: принцип роботи та переваги
Рушникосушки давно перестали виконувати єдину функцію — сушити рушники. Сьогодні — це функціональні прилади, які справляються з кількома завданнями одночасно. Електрорушникосушка, водна, комбінована — кожен із цих видів може не тільки сушити рушнички й білизну, а й виступати додатковим або основним приладом для опалення. Що своєю чергою впливає на знищення та перешкоджання утворенню плісняви та грибка.
Сушарка для рушників водяна: принцип роботи
Водний змійовик працює на основі системи циркуляції гарячої води, подібно до радіатора опалення. Такий тип підключається до центральної системи опалення або до окремого джерела гарячої води. Пристрій складається з горизонтальних або вертикальних металевих трубок, через які циркулює гаряча вода. Відповідно, трубки «радіатора» нагріваються і швидко сушать речі.
Водяна рушникосушка у ванній: переваги
Обираючи водну рушникосушку, слід знати її переваги та недоліки. Серед переваг можна виділити:
- Швидке сушіння рушничків.
- Зменшення вологості у ванній, а відповідно, знищення грибка і цвілі.
- Додаткове опалення.
- Енергоефективність — вживають менше енергії, якщо підключені до системи опалення.
- Економія простору, комфорт і зручність.
- Простота в установці та використанні.
- Довговічність.
- Низька вартість.
З недоліків варто згадати регулярне обслуговування і чистку труб для уникнення накипу всередині змійовика.
Водяна рушникосушка: як вибрати?
Купуючи водну рушникосушку, звертайте увагу на кілька ключових аспектів:
- Ширина і висота змійовика. Перед покупкою обов'язково зробіть заміри місця, де плануєте розмістити рушникосушку. Врахуйте, що до сушарки впритул не повинні торкатися інші предмети, розташовані у ванній.
- Матеріал. Беріть водні рушникосушки, які виготовлені з нержавіючої сталі, латуні або алюмінію, а також додатково покриті хромом. Таке поєднання матеріалів не дасть жодного шансу корозії.
- Функціональність. На ринку представлені не тільки прості водні рушникосушки, а й з додатковими функціями — регулюванням температури, термостатом, таймером.
- Тепловіддача. Звертайте увагу на потужність і рекомендовану площу нагрівання, зазначену виробником.
- Гарантія та стандарт. Купуючи рушникосушку, перевірте, чи надає виробник гарантію на товар. Гарантія — це ваша впевненість у якості та надійності виробу, а також можливість поміняти товар або повернути гроші в разі потреби.
- Дизайн. Хоч це далеко не першочерговий фактор, але не можна не брати його до уваги. Рушникосушка може бути не тільки функціональною, але й стильним елементом у дизайні інтер'єру.
Де в Україні недорого купити рушникосушку водяну?
Замовити недорогі водяні рушникосушки ви завжди можете в інтернет-магазині «Prodom». Ціна на цей вид стартує від 700 грн.
Зверніть увагу! Доставка здійснюється по всій території України — Київ, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Миколаїв та інші міста.
Приємних вам покупок!