Кількість
|
Вартість
|
||
|
Рушникосушки в інтернет-магазині «Prodom»: що ми можемо вам запропонувати
Шукаєте водні рушникосушки? А можливо, вас цікавлять електричні рушникосушки? І ті, і ті сушарки є у нас — в онлайн-магазині «Prodom», у розділі сантехніка у ванну. Переходьте до каталогу й замовляйте тримач для рушників, який вам припаде до душі.
Сушарка для рушників у ванній: її переваги
Сушарка для рушників має низку плюсів. Деякі з них вам відомі, деякі ні. Розглянемо основні:
- Практичність і функціональність — забезпечують швидке висихання рушників, запобігаючи появі неприємного запаху і бактерій.
- Оптимізація використання простору у ванній кімнаті.
- Енергоефективність — сучасні рушникосушки мають вбудовані датчики або таймери, які автоматично вимикаються, коли рушники повністю висохли.
- Різноманітність видів — на ринку представлено безліч моделей, які можна підібрати під свій запит.
- Естетичне рішення — крім своєї основної функції — сушити рушники, електросушарки є стильним елементом дизайну ванної. Вони доступні в різних формах, розмірах і оздоблені.
Види рушникосушарок
Радіатори для сушіння рушників бувають 3-х видів:
Водяні
Ці моделі підключаються до стояка. Мають трубчасту конструкцію з внутрішніми каналами для циркуляції гарячої води. З плюсів: не використовують електрику, сушать не тільки рушничок, а й нагрівають кімнату.
Електричні
Такий настінний теплий сушитель для рушників працює від мережі 220 В. Нагрівальні елементи розташовані всередині моделі. Зазвичай мають термостат й оснащені таймером. З плюсів: не залежать від наявності гарячої води в центральній системі, вмикаються за потребою.
Комбіновані
Цей вид поєднує у собі дві попередні моделі. Їх можна використовувати і як сушку, і як додаткове джерело тепла в холодну пору року. Такий змійовик має один недолік — високу ціну.
Як обрати рушникосушку?
Купити рушникосушку — непросте завдання, як здається на перший погляд. Під час купівлі потрібно враховувати не тільки технічні характеристики товару, а й функціональність виробу. Розглянемо більш детально.
- Розмір і доступний простір. При виборі сушки враховується ширина, висота, глибина доступного простору кімнати. Зверніть увагу, що відстань між рушникосушкою та іншими предметами має бути комфортною для використання.
- Тип і підключення. Електрична, водяна, комбінована — яку придбати, вирішувати тільки вам. Відштовхуйтеся від своїх уподобань, бюджету і доступного простору. Якщо ви розглядаєте водний, оцініть простір поруч зі стояком. Якщо вибір припав на електро, звертайте увагу на потужність приладу і на розташування вимикача.
- Матеріал. Змійовики для рушників виготовляють з різних матеріалів — нержавіюча сталь, латунь, алюміній. Для блиску і підвищеної стійкості від корозії використовують додаткове покриття — хром.
Де недорого купити рушникосушку в Україні?
Недорогі, якісні й, що немало важливо, стильні змійовики продаються у «Продомі» — магазині, де є все і навіть більше для вашого будинку. У нашому каталозі рушникосушки представлені різних типів, розмірів, колірної гами та цінової політики.
Київ: скільки коштує рушникосушка
Вартість рушникосушки залежить від розміру, її типу, моделі та інших технічних характеристик. Ціна на електричні змійовики стартує від 2 000 грн, водні — від 700 грн.
Приємного шопінгу!