Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Насоси підвищення тиску

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Насос для підвищення тиску — розумний вибір для розв'язання проблеми водопостачання

Багато хто з нас стикається з проблемою поганого напору води. Тонкий струмінь з-під крана, слабкий напір у душі, тривалий забір води в посудомийку або пральну машину викликає велике невдоволення. Знайомо? Не варто злитися і психувати, варто один раз витратитися і придбати насос підвищеного тиску.

Різноманітні насоси для води, а саме: насос у свердловину, заглибні насоси, поверхневі, циркуляційні продаються в одному місці — в інтернет-магазині «Prodom». Переходьте до каталогу і знайомтеся з доступними моделями.

Насос для підвищення тиску води: види та принцип роботи

Такий тип насоса використовується для перекачування рідин із низьким тиском на більш високий рівень тиску. Існує кілька видів насосів підвищення тиску, кожен з яких має свої характеристики й сфери застосування.

Відцентрові насоси підвищеного тиску

Використовують обертання робочого колеса для створення відцентрової сили. Принцип їхньої роботи полягає у наступному: рідина втягується у насос через вхідний патрубок. Імпелер, що обертається, передає рідині відцентрову силу, змушуючи її рухатися вздовж радіуса насоса. Рідина переміщається до вихідного патрубка насоса, де вона викидається з певною швидкістю і тиском. Ця швидкість і тиск рідини дають їй змогу подолати опір трубопроводів та інших елементів системи, в яку насос включений.

Такий вид насоса включає у комплектацію:

  • ротор;
  • корпус;
  • лопать (імпелер);
  • вал.

Головний недолік цього виду  — чутливість до засмічення і потреба в регулярному обслуговуванні.

Поршневі насоси підвищеного тиску

Діють за принципом руху поршня всередині циліндра. Під час руху поршня в один бік відбувається всмоктування рідини через вхідний клапан, а під час руху в інший бік відбувається викид через вихідний клапан. Такі насоси забезпечують вищий тиск і підходять для завдань, що вимагають точності та контролю у системах високого тиску.

З недоліків — висока зносостійкість порівняно з іншими типами насосів, складніша конструкція і вимоги до обслуговування.

Діафрагмові насоси підвищеного тиску

Використовують рух діафрагми для створення тиску. Принцип роботи цього виду насоса полягає у стисненні та розширенні діафрагми, що створює тиск в одній частині насоса і дає змогу виштовхувати рідину через вихідний клапан. Розширення діафрагми дає змогу втягувати нову порцію рідини через вхідний клапан. Добре підходять для перекачування агресивних і високов'язких рідин.

З недоліків — регулярна заміна діафрагми, обмеження у роботі з великими об'ємами рідини. 

Сфера застосування насосів підвищеного тиску

  • Водопостачання та каналізація — використовуються для підтримки висоти тиску у водопровідних системах і перекачування стічних вод.
  • Нафтова і газова промисловість — використовуються для перекачування сирої нафти й обробки нафтопродуктів.
  • Виробництво і перероблювання — використовуються для перекачування хімічних речовин і харчових інгредієнтів.
  • Енергетика — допомагають перекачувати охолоджувальні рідини та забезпечувати ефективне охолодження обладнання.

Як вибрати насос для підвищення тиску води

Під час купівлі насоса необхідно дотримуватися чіткої інструкції та проштудіювати абсолютно всі технічні характеристики приладу.

Насамперед звертайте увагу на потужність. Для вибору правильної потужності враховуйте тиск, витрату води та діапазон ефективності моделі.

Обов'язково оцініть розмір водопровідної системи. Також перед покупкою варто переконатися у чистоті труб, оскільки накип і корозія не дадуть поліпшити ситуацію з водопостачанням.

Де в Україні купити насоси підвищеного тиску і яка вартість приладу?

Якщо ви в пошуках насоса високого тиску не на один день, то вам варто придивитися до приладів відомих брендів, наприклад, GRANDFAR і KOER. 

Ці виробники представлені в нашому асортименті. Ціна на кожен виріб залежить від виду насоса, типу приєднання і ротора.

Вигідних вам покупок!

Ціни на Насоси підвищення тиску

Товар Ціна
Насос підвищення тиску GRANDFAR ZP15-9-160 з вбудованим датчиком потоку 2170 ₴
Установка підвищення тиску GRANDFAR 1AWZB370 на базі вихревого насоса 4100 ₴
Установка підвищення тиску GRANDFAR 1AWZB750 на базі вихревого насоса 5150 ₴
Насос підвищення тиску KOER KP.P15-GRS10 (з гайками, кабелем і вилкою) 2610 ₴
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,